Aktualności

vitahealth - nowatorska linia produktów pierwszej pomocy skierowana do klientów indywidualnych

Tej wiosny w portfolio produktowym ZARYS International Group pojawiła się nowa propozycja. Linia produktowa vitahealth skierowana do indywidualnych użytkowników.

 

Podczas ponad 30 lat obecności na rynku ZARYS wypracował opinię jednego z liderów branży medycznej. Producenta i dostawcy współtworzącego strategiczne, z punktu widzenia polskiej służby zdrowia, przedsięwzięcia. 

 

Wprowadzana na rynek linia vitahealth skierowana do innego niż zwykle, odbiorcy indywidualnego, pokazuje, że w odpowiedzi na potrzeby rynku – wciąż poszukujemy nowych ścieżek rozwoju.

 

Budując bazę wiedzy dotyczącą produktów szpitalnych, w tym materiałów opatrunkowych oraz sytuacji, w których niezbędna jest profesjonalna pomoc medyczna, stworzyliśmy linię produktów pierwszej pomocy. Korzystając z nich użytkownik może samodzielnie wykonać podstawowy, prosty opatrunek zabezpieczający drobne otarcie lub zranienie. 

Plastry vitahealth

Rodzina plastrów vitahealth, to 12 zestawów stworzonych z myślą o różnych grupach odbiorców i rodzajach skaleczeń. Taka koncepcja ułatwia dobór odpowiedniego plastra i skraca czas zabezpieczenia rany. Projektanci uwzględnili potrzeby młodszych i starszych pacjentów.

  • Zestawy KIDSpro, miękkie, elastyczne dopasowujące się do kształtów ciała plastry dla dzieci, które zapewniają swobodę ruchu. Bajkowe nadruki skupiając uwagę na kolorowych obrazkach powodują, że dziecko łatwiej zapomina o bólu.
  • Zestawy NONVIplast i FABRIplast plastry do cięcia z nieprzywierającym wkładem chłonnym. Jedyne na rynku zawierają dodane do zestawu nożyczki. Przeznaczone dla osób preferujących aktywny styl życia.
  • HANDSpro zestaw plastrów do opatrywania dłoni o funkcjonalnych, profilowanych kształtach. Produkt niezbędny w każdej kuchni i warsztacie – miejscach, w których najłatwiej o ranę palców i dłoni.
  • Zestaw S.O.S praktyczny gadżet aktywnej, zaradnej kobiety. Wąskie, poręczne opakowanie zmieści się - nawet - w najmniejszej torebce. Obiekt zazdrości wielu mężczyzn. Plastry S.O.S podbierane są równie często, jak krem pod oczy.
  • Zestaw AQUApro skutecznie chroni ranę przed dostępem wody i zabrudzeń, prostokątny kształt zapewnia pełną izolację rany od wody. Warto o nich pamiętać planując wyjazd na morze, jezioro lub trening pływacki. Sprawdzają się także w konieczności częstego mycia rąk.
  • Zestaw ACTIVEpro, to elastyczne plastry dopasowujące się do kształtów ciała zapewniając odpowiednią swobodę ruchu i prawidłowe zabezpieczenie miejsca aplikacji. „Dorosły” odpowiednik plastrów dziecięcych, dedykowany jest osobom, które powagę równoważą dobrą zabawą i przygodami.
  • TRANSPARENT – zestaw przeznaczony do opatrywania drobnych ran i skaleczeń zwłaszcza na dłoniach lub twarzy. Za sprawą cienkiej i mikroporowatej struktur plastra przyspieszają proces gojenia się ran. Przeźroczysty materiał zapewnia ich niewidoczność, dlatego są odpowiednie do zabezpieczania ran na dłoniach i twarzy.
  • SENSITIVE – zestaw dla osób z wrażliwą, uszkodzoną lub zmienioną troficznie skórą. Zastosowanie jednego z najdelikatniejszych klejów na rynku doskonale sprawdzi się do bezbolesnego opatrywania skaleczeń.

Pakiety wielofunkcyjne: UNIVERSAL i FAMILYpro zawierają wybór plastrów o różnych właściwościach i kształtach, co umożliwia kompleksową ochronę powierzchownych skaleczeń, otarć, przecięć na skórze.

 

Linię uzupełniają przylepce SOFTplast, SENSIplast struktura zastosowanego w nich materiału umożliwia przerwanie przylepca bez konieczności stosowania nożyczek.

Idealna apteczka pierwszej pomcy 

Marka vitahealth będzie rozwijana i uzupełniana o kolejne produkty. Korzystając z nich każdy będzie mógł skompletować najodpowiedniejszą dla siebie apteczkę pierwszej, przed lekarskiej pomocy. 

 

Zapraszamy na platformę, która w pełni prezentuje produkty z linii vitahealth by ZARYS