Aktualności

ZARYS International Group kolejny raz Oficjalnym Partnerem Medycznym Fortuna 1. Ligi

Zobacz galerię

ZARYS International Group będzie Oficjalnym Partnerem Medycznym Fortuna 1. Ligi podczas sezonu 2022/2023.

 

Mamy przyjemność poinformować, że firma ZARYS International Group ponownie zostanie Oficjalnym Partnerem Medycznym Fortuna 1 Liga. Razem z yellowSPORT będziemy wspierali pierwszoligowych piłkarzy podczas sezonu 2022/2023. 

 

- Jesteśmy zadowoleni, że w kolejnym sezonie będziemy współpracować z firmą ZARYS. To bardzo ważny partner w kontekście wspierania pierwszoligowych klubów w codziennym funkcjonowaniu. Wyposażenie marki yellowSPORT jest wyraźnym wsparciem dla klubowych trenerów i fizjoterapeutów - zaznaczył Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

Marka yellowSPORT jest ważnym elementem naszego portfolio. To linia, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie medycyny sportowej. Ta część asortymentu dedykowana zosała sportowcom, fizjoterapeutom oraz amatorom uprawiającym rozmaite dyscypliny.

 

Drużyny pierwszoligowe zaopatrują się w yellowSPORT w produkty wspierające sportowców zarówno podczas treningów, jak i regeneracji. Wałki, piłki do masażu oraz gumy oporowe wykorzystują trenerzy klubowi, a fizjoterapeuci często sięgają po taśmy sportowe i te przeznaczone do kinesiotapingu.

 

Trzeci rok z rzędu yellowSPORT dostarcza niezbędny asortyment wszystkim klubom Fortuna 1 Ligi i wspiera kluby w rozgrywkach.


Galeria zdjęć