Asystent ds. logistyki międzynarodowej

APLIKUJ na stanowisko

Miejsce pracy: Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizacja transportów międzynarodowych (morskich, lotniczych, drogowych) zarówno w imporcie jak i eksporcie
  • tworzenie harmonogramów dostaw przy współpracy z magazynem
  • stała aktualizacja danych w systemie (SAP) – tworzenie zamówień transportowych i rezerwacji w systemie
  • rozliczanie dokumentacji transportowej w systemie
  • ścisła współpraca z obecnymi spedycjami/przewoźnikami oraz nawiązywanie współpracy z nowymi podwykonawcami
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości procesów transportowych
  • współpraca z agencjami celnymi w kwestii odpraw towarów

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office — w szczególności MS Excel
  • znajomość INCOTERMS 2020
  • kreatywność i umiejętność szukania oraz proponowania nowych rozwiązań/ulepszeń
  • umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki: techniczne, ekonomiczne, logistyczne)
  • ścieżka rozwoju: Młodszy specjalista ds. logistyki międzynarodowej

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów z operatorami logistycznymi
  • znajomość systemu SAP 4/HANA (moduł TM) lub programów do zarządzania transportem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w godzinach 7:30-15:30
  • perspektywę rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN, karta Multisport)
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje