Asystent ds. zakupów operacyjnych

Miejsce pracy: śląskie

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie zamówień dostaw z dostawcami i w systemie ERP
  • współpraca z Działem Logistyki
  • bezpośrednia współpraca z kupcami i dostawcami
  • kompletowanie dokumentów do odpraw celnych
  • przygotowywanie pakietów dokumentów na potrzeby przyjęcia towaru
  • uzupełnianie danych w zestawieniach i bazach danych
  • monitorowanie i kontrola terminowości dostaw
  • weryfikacja poprawności projektów graficznych opakowań
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Excel) i obsługi komputera
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność, samodzielność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • obowiązkowość
  • doświadczenie w dziale zaopatrzenia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w godzinach 7:30-15:30
  • korzystne warunki finansowe
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN
  • perspektywę rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym karta Multisport)
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje