Asystent działu eksportu

Miejsce pracy: śląskie

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa zamówień klientów zagranicznych
  • wystawianie dokumentów handlowych i nadzór nad ich obiegiem w ramach działu oraz całej firmy
  • organizacja transportów, kontakt z firmami transportowymi
  • przygotowywanie próbek oraz materiałów promocyjnych dla klientów
  • rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • wsparcie zespołu sprzedażowego w codziennych obowiązkach
  • udział w targach i innych wydarzeniach promujących

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • zaangażowanie, sumienność oraz umiejętność organizowania własnej pracy
  • umiejętność pracy z dokumentacją
  • zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania relacji z partnerami handlowymi
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych
  • doświadczenie pracy w eksporcie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w godzinach 7:30-15:30
  • korzystne warunki finansowe
  • perspektywę rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN, karta Multisport)
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę w młodym ambitnym zespole