Asystent działu windykacji

Aplikuj teraz

Twój zakres obowiązków

  • Windykacja telefoniczna / e-mail;
  • Realizacja zadań w zakresie polubownej windykacji należności klientów spółki
  • Kompletowanie dokumentów w celu przygotowania postępowania sądowego
  • Przegląd i weryfikacja nowych kontrahentów (np. BIG) – wprowadzanie do bazy Xpertis / SAP / Planer
  • Wsparcie zespołu windykacji w zakresie monitorowanie stanu należności handlowych oraz terminowości spłat
  • Pomoc w zakresie wyjaśniania przyczyn zaległości płatniczych
  • Udział w procesie negocjowania warunków spłaty, zawierania porozumień, telefonicznej windykacji należności
  • Współpraca z kancelarią i innymi działami spółki w zakresie dokumentacji obsługiwanych procesów sądowych
  • Obsługa korespondencji e-mail

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz obsługa pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (firma windykacyjna, wewnętrzny dział windykacji)
  • Samodzielność, skrupulatność, dyspozycyjność w pełnieniu powierzonych obowiązków
  • Wysoka kultura osobista i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwy awans na stanowisko Młodszego specjalista ds. windykacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30
  • Korzystne warunki finansowe
  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LuxMed
  • Miłą atmosferę w pracy, w młodym, ambitnym zespole z pozytywną energią