Asystent zespołu Kupców

Aplikuj teraz

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie danymi dotyczącymi źródeł dostaw w systemie ERP
  • Sporządzanie zestawień, analiz oraz porównań ofert na towary handlowe
  • Utrzymywanie dobrych relacji i regularnej komunikacji z dostawcami
  • Asystowanie w spotkaniach biznesowych oraz negocjacjach warunków handlowych z dostawcami
  • Udział w poszukiwaniu nowych oraz alternatywnych dostawców
  • Współpraca m. in. z działem Product Managerów we wprowadzaniu nowych produktów i kategorii produktów
  • Wsparcie Kupców w bieżących projektach Zakupowych.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) – wymóg niezbędny
  • znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza praktyczna znajomość Excel) oraz obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie
  • zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy
  • dyspozycyjność, samodzielność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • obowiązkowość

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w działach Zakupów, Zaopatrzenia lub Importu
  • znajomość pracy w zakupach w systemie ERP, w szczególności SAP 4/HANA

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w godzinach 7:30-15:30
  • korzystne warunki finansowe
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN, karta Multisport)
  • perspektywę rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje