Doradca ds. wsparcia hurtu YellowSport

Aplikuj na stanowisko

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i mailowa sprzedaż produktów yellowSPORT w obszarze B2B.
  • Aktywne i kreatywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Praca z bazą klientów, posprzedażowa obsługa klienta oraz budowanie długotrwałych relacji.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Przygotowanie ofert i analiz sprzedażowych.
  • Ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania:

  • Nastawienie na wynik oraz motywacja do intensywnej pracy.
  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość MS Excel)
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązania kontaktów.
  • Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.
  • Samodzielność w realizacji działań oraz umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
  • Zainteresowania związane ze sportem, fizjoterapią oraz zdrowym trybem życia.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w godzinach 8:00-16:00
  • perspektywę rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje