Koordynator zmiany

Aplikuj na stanowisko

Miejsce pracy: Zabrze

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem rozładunku i załadunku towarów
  • Nadzór nad procesem przyjęcia, sprawdzenia i alokacji towaru w magazynie
  • Nadzór nad procesem kompletowania towaru pod względu ilości i poprawności przygotowania zamówień
  • Nadzór poziomu zapasu towarów i zgodności stanów magazynowych
  • Nadzór stanów magazynowych palet, opakowań i innych materiałów eksploatacyjnych
  • Nadzór i udział w przebiegu inwentaryzacji
  • Nadzór funkcjonowania systemu informatycznego
  • Kontrola i egzekucja przestrzegania przepisów BHP i P-Poż.
  • Delegowanie zadań i egzekucja wyników
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy i współpracę z klientami oraz dostawcami
  • Kontrola i dbałość o porządek w magazynie
  • Kontrola i dbałość o sprzęt i urządzenia w magazynie
  • Efektywna współpraca z innymi działami w firmie
  • Proponowanie ulepszeń dot. poszczególnych stanowisk pracy oraz funkcjonowania magazynu
  • Planowanie szkoleń stanowiskowych pracowników
  • Raportowanie wyników obszaru
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie, systematyczność i dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera (doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych, pakietu Ms Office)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w każdym obszarze pracy magazynu
  • Umiejętność oceny sytuacji i wyznaczenia priorytetów
  • Umiejętność delegowania zadań i osiągania wyników
  • Znajomość obsługi systemu WMS
  • Dbałość o terminowość realizacji powierzonych zadań
  • Uprawnienia 2WJO (UDT - wózki widłowe podnoszące)

To oferujemy

  • Pracę w prężnie działającej firmie z branży medycznej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Perspektywę rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN, karta Multisport)