Młodszy specjalista ds. analiz

APLIKUJ na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwania i analizy danych przetargowych firm konkurencyjnych, rynku medycznego ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotu oferty oraz cen, a także stałe monitowanie informacji w tym zakresie
  • wprowadzania danych do systemu
  • analizy branży sprzętu medycznego jednorazowego użytku i przygotowywania na zlecenie przełożonego raportów z zakresu analizy rynku
  • przekazywania przełożonym informacji o istotnych zmianach w branży
  • kontroli zgodności oferowanych cen z polityką firmy
  • analizy złożonych ofert przetargowych pod względem zgodności z wymaganiami SIWZ

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • odpowiedzialność, umiejętność kreatywnego myślenia, dokładność, dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Mile widziane

  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz branży medycznej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca stacjonarna w godzinach 7:30-15:30
  • korzystne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę w pracy