Samodzielna/y Księgowa/y

APLIKUJ na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • bieżąca analiza kont rozrachunkowych
  • współpraca z pracownikami innych działów
  • bieżący kontakt z kontrahentami (działami księgowości)
  • współudział przy pracach podczas audytu sprawozdania finansowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe związane z finansami/ekonomią
  • znajomości aktualnych przepisów dot. ustawy o rachunkowości/VAT/CIT
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z WNT, WDT, importem/exportem
  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub biurze rachunkowym
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w grupie oraz pod presją czasu
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • znajomość programu SAP (mile widziane)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca stacjonarna w godzinach 7:30-15:30
  • korzystne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę w pracy

PRZEJDŹ DO FORMULARZA i APLIKUJ DO NAS

Etapy rekrutacji

Etap 1
selekcja aplikacji

Spośród wysłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają wymogom stanowiska. Zapraszamy kandydatów na spotkanie poprzez kontakt telefoniczny.

Etap 2
pierwsza rozmowa

Pierwsza rozmowa jest zazwyczaj przeprowadzana przez pracownika HR. Spotkanie ma na celu zweryfikowanie Twojej wiedzy oraz kompetencji. Zwrotnie otrzymujesz szczegółowe informacje na temat stanowiska na które aplikujesz.

Etap 3
dalszy proces rekrutacji

Po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych wybieramy grupę kandydatów i zapraszamy na kolejny etap rekrutacji. Dalszy proces rekrutacji to szkolenie zakończone testem lub prezentacja kandydata na wskazany przez nas temat.

Etap 4
zakończenie rekrutacji

Po przeprowadzeniu kolejnego etapu podejmujemy decyzję o zatrudnieniu. Każdy kandydat uczestniczący w rekrutacji otrzymuje informację zwrotną.