Przedstawiciel handlowy ds. hurtu

Aplikuj na stanowisko

Miejsce pracy: Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Reprezentowanie firmy w całym zakresie oferty handlowej na powierzonym terenie
  • Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie województw: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów Działu Hurtowego
  • Zbieranie informacji o bieżących i długoterminowych potrzebach klientów w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne
  • Stosowanie się do wymagań zawartych w Księdze Jakości, procedurach i instrukcjach systemu zarządzania jakością
  • Identyfikowanie i zgłaszanie potrzeb szkoleniowych i współudział w ich organizacji
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych ściśle związanych z działalnością firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe
  • doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziana wiedza ze znajomością sprzętu medycznego jednorazowego użytku
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • zdolność do realistycznej oceny sytuacji
  • orientacja na wynik
  • dynamizm w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • preferowane miejsce zamieszkania województwo wielkopolskie lub dolnośląskie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje
  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty