Przedstawiciel handlowy - regionalny konsultant medyczny

Miejsce pracy: małopolskie

Twój zakres obowiązków

• aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie
• aktywne uczestnictwo w przygotowaniu ofert przetargowych
• przeprowadzanie szkoleń i prezentacji wśród personelu medycznego
• ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

• doświadczenie handlowe oraz potwierdzone sukcesy sprzedażowe
• znajomość podstaw Prawa Zamówień Publicznych
• nastawienie na wyniki oraz motywacja do intensywnej pracy
• wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
• chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
• czynne prawo jazdy kat. B
• wiedza o sprzęcie medycznym jednorazowego użytku
• doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego w firmie zajmującej się zaopatrzeniem w szpitalny sprzęt medyczny jednorazowy lub ratownictwie medycznym

To oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• korzystne warunki finansowe
• pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
• możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe
• pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED
• miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje
• możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty