Regionalny Kierownik Sprzedaży

Aplikuj teraz

Miejsce pracy: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie szkolenie, motywowanie struktur sprzedażowych na powierzonym regionie oraz zapewnienie przepływu informacji pomiędzy pracownikami firmy a centralą, celem uzyskiwania jak najlepszych wyników sprzedażowych.
  • Zarządzania zespołem Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Bloków Operacyjnych na obszarze województw: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i dolnośląskie.
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych na podległym obszarze (marża i obrót).
  • Realizacja założeń przetargowych.
  • Rozwój kompetencji Przedstawicieli poprzez wspólną pracę w terenie.
  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległego zespołu.
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji.
  • Bieżące rozliczanie i raportowanie wyników pracy zespołu.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi (min. 3 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku, mile widziane w branży medycznej).
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą, rozproszoną strukturą sprzedażową.
  • Kompetencje interpersonalne i organizacyjne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu oraz gotowość do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.
  • Preferowane miejsce zamieszkania na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw Prawa Zamówień Publicznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Korzystne warunki finansowe.
  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego.
  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny Luxmed.
  • Miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje.
  • Możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty.