SAP Basis Administrator S 4/HANA (Administrator Systemów Informatycznych)

APLIKUJ teraz

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych, opracowanie założeń biznesowych i technicznych
  • Administracja środowiskiem SAP, monitorowanie zadań, archiwizacja danych, zarządzanie systemem transportów, monitorowanie kluczowych procesów
  • Zarządzanie zmianą oraz koordynacja testów
  • Podstawowa administracja interfejsami SAP w komunikacji z pimcore / shopwere
  • Rozwiązywanie problemów integracyjnych pomiędzy systemami
  • Zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa systemu SAP
  • Administracja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu SAP w modułach MM, eWM, SD, QM, FI, CO, CRM, SAC
  • Wsparcie użytkowników końcowych systemu SAP, rozwiązywanie problemów, nadzór nad aktualnością dokumentacji
  • Wsparcie w zarządzaniu danymi podstawowymi
  • Współpraca w zakresie realizowania usługi chmurowej SAP w OCHK / Google

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość min. 2 modułów systemu SAP (MM, eWM, SD, QM, FI, CO, CRM)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze IT
  • Umiejętność administrowania i utrzymania systemów SAP
  • Znajomość S/4 HANA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów w firmie dystrybucyjnej
  • Zdolności analityczne
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, samodzielność, kreatywność i nastawienie na współpracę,
  • Umiejętność komunikacji z obszarem IT i Biznesu

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia skryptów i automatyzacji zadań
  • Umiejętność programowania w ABAP
  • Ogólna wiedza z obszaru IT lub SAP Basis

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę
  • Umowa B2B