Specjalista ds. controlingu

APLIKUJ na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • udział w budowie i rozwoju procesów kontrolingowych wewnątrz organizacji
  • współpraca przy tworzeniu budżetów firmy
  • stały udział w procesie monitoringu i nadzoru realizacji planów budżetowych struktur firmy, analiza odchyleń, rekomendowanie rozwiązań
  • kalkulacje rentowności ofert przetargowych oraz ich realizacji w czasie
  • bieżąca analiza rentowności sprzedaży produktów, kanałów dystrybucji, klientów, regionów itp.
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • współpraca przy sporządzaniu comiesięcznego zamknięcia finansowego firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne(pokrewne) lub doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i kontrolingu
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel – tabele przestawne, makra itp.
  • bardzo dobre zdolności analityczne, komunikacyjne oraz interpersonalne
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej
  • doświadczenie pracy z systemem SAP – moduły CO/FI

Mile widziane

  • udział w projektach wdrożeniowych i/lub rozwojowych
  • doświadczenie w branży dystrybucyjnej i/lub handlowej
  • doświadczenie pracy z systemami ERP i znajomość VBA, SQL

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w ambitnych projektach - ciekawe wyzwania i dużą samodzielność w działaniach
  • bezpośredni wpływ na politykę i dyscyplinę kosztową firmy
  • perspektywa rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN, karta Multisport)
  • miłą atmosferę w młodym ambitnym zespole