Specjalista ds. eksportu

APLIKUJ na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów handlowych oraz pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • negocjowanie cen i warunków współpracy, przygotowywanie ofert handlowych
  • analiza rynków eksportowych pod kątem oceny ryzyka i potencjału sprzedażowego
  • współudział w tworzeniu i realizacji strategii eksportowej firmy
  • wsparcie organizacji targów i innych przedsięwzięć o charakterze marketingowo-reklamowym
  • reprezentowanie firmy na międzynarodowych imprezach targowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2, C1)
  • znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza praktyczna znajomość Excel)
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej)
  • zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • wysoko rozwinięte zdolności do realistycznej oceny sytuacji

Mile widziane

  • znajomość drugiego języka obcego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w godzinach 7:30-15:30
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie medycznej
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN, karta Multisport)
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje
  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty