Młodszy kupiec

Aplikuj na stanowisko

Miejsce pracy: Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie danymi dotyczącymi źródeł dostaw w systemie ERP
  • Sporządzanie zestawień, analiz oraz porównań ofert na towary handlowe
  • Rozwój pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami
  • Asystowanie i samodzielne prowadzenie spotkań dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Poszukiwanie nowych oraz alternatywnych dostawców
  • Doskonalenie procesów w obszarze zakupów, w tym generowanie oszczędności - prowadzenie negocjacji i analiz warunków handlowych z dostawcami,
  • Współpraca z dedykowanym zespołem we wprowadzaniu nowych produktów i kategorii produktów
  • Zgłaszanie uwag jakościowych do dostawców i prowadzenie spraw reklamacyjnych w imieniu firmy
  • raportowanie postępów w wyszukiwaniu dostawców oraz tworzenie zestawień z uzyskanymi od dostawców informacjami
  • Uczestnictwo w targach i spotkaniach z dostawcami zagranicznymi

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1) – wymóg niezbędny
  • znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza praktyczna znajomość Excel) oraz obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie
  • zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy
  • dyspozycyjność, samodzielność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • obowiązkowość
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • kreatywność, nastawienie na szukanie nietypowych rozwiązań
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w działach Zakupów, Zaopatrzenia lub Importu
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji biznesowych
  • znajomość pracy w zakupach w systemie SAP 4/HANA

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w godzinach 7:30-15:30
  • korzystne warunki finansowe
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna LUXMED, ubezpieczenie na życie NN, karta Multisport)
  • perspektywę rozwoju w rosnącej firmie o zasięgu globalnym
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje