5 wartości ZARYS

Szeroka gama produktów pod różnymi markami własnymi czyni nas unikatowym partnerem

wyznaczamy cele, realizujemy zadania

Zaangażowanie

Nasi pracownicy są profesjonalnymi doradcami i opiekunami, klienci zaś cenią nas jako partnerów. Lubimy badać i wyszukiwać nowe drogi w celu rozwiązywania problemów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam wprowadzać nowe produkty jak i rozwiązania do branży medycznej.

Zaangażowanie

zaufanie jest podstawą więzi międzyludzkich

Zaufanie

Wzajemne zaufanie stanowi podstawę naszej współpracy wewnątrz firmy z klientem jak i dostawcą. Na podstawie wzajemnego zaufania jesteśmy w stanie z klientem opracować wyspecjalizowane rozwiązania, które będą w pełni spełniać oczekiwania użytkowników.

Zaufanie

pozwala zjednać sobie wielu ludzi

Szacunek

Szacunek ma nieoceniony wpływ na relacje interpersonalne. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Dbamy o równe traktowanie wszystkich pracowników. Przestrzegamy zasad kultury regionów jak i krajów do których eksportujemy.

Szacunek

przestrzegamy Kodeksu postępowania

Integralność

Przestrzegamy zasady etyki w biznesie. Nasz kodeks postępowania jest wytyczną naszych działań jak i decyzji. Wierzymy, że sukces ma rację bytu wtedy, gdy nasze słowa i wartości pokrywają się z naszym działaniem.

Integralność

gwarancja jakości produktów i usług

Jakość

Dbamy o ciągłe podnoszenie jakości produktów medycznych oraz świadczonych usług. Naszym celem jest dostarczenie produktów, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Jakość
Nasza historia