Pracownik telefonicznej sprzedaży artykułów medycznych

APLIKUJ na stanowisko

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

  • telefoniczne pozyskiwanie klientównegocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług, produktów
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z Klientami
  • realizacja zakładanych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • posiadane udokumentowane sukcesy w sprzedaży telefonicznej (min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w obszarze produktów medycznych)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel na poziomie średniozaawansowanym)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność nadawania priorytetów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30
  • korzystne warunki finansowe
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED
  • miłą atmosferę w pracy, w młodym , ambitnym zespole z pozytywną energią
  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty

PRZEJDŹ DO FORMULARZA i APLIKUJ DO NAS