Specjalista ds. Jakości

APLIKUJ na stanowisko

Miejsce pracy: ZABRZE

Obowiązki:

  • nadzór i utrzymywanie dokumentacji technicznej dla wyrobów medycznych
  • monitorowanie i weryfikacja wymogów regulacyjnych związanych z wprowadzeniem wyrobów medycznych do obrotu
  • pomoc w utrzymywania SZJ zgodnie z ISO13485 oraz realizacja działań doskonalących
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych ISO oraz udział w audytach nadzoru JN
  • prowadzenie procedur rejestracji wyrobów medycznych
  • udział w pracach związanych z przygotowaniem materiałów marketingowych w języku polskim i angielskim oraz w pracach przy projektach graficznych etykiet
  • współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczymi i certyfikującymi
  • komunikacja z krajowymi i zagranicznymi dostawcami wyrobów w zakresie dokumentacji technicznej i rejestracji
  • rozwiązywanie problemów jakościowych oraz rozpatrywanie reklamacji
  • udział we wprowadzaniu nowych produktów do oferty firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne (np. inżynieria biomedyczna) lub jakościowe (inżynieria jakości)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wyrobów medycznych
  • znajomość zagadnień związanych z ISO 13485 oraz znajomość prawa polskiego i europejskiego w zakresie wyrobów medycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność i swoboda pisania dokumentacji w języku polskim i angielskim
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • systematyczność, dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność zarządzania czasem i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • korzystne warunki finansowe
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje
  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty

PRZEJDŹ DO FORMULARZA i APLIKUJ DO NAS