Specjalista ds. rekrutacji kompleksowej

APLIKUJ na stanowisko

Miejsce pracy: ZABRZE

Obowiązki:

  • Kompleksowe i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk
    zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy:
    • odpowiedzialność za przygotowanie i publikację ogłoszeń
    • prowadzenie wstępnej weryfikacji kandydatów
    • prowadzenie rekrutacji telefonicznych, on-line oraz indywidulanych spotkań z kandydatami
    • dokonywanie oceny kwalifikacji i umiejętności kandydatów
    • badanie i analiza rynku pod kątem dostępności najlepszych kandydatów
  • dobór, tworzenie oraz rozwój narzędzi rekrutacyjnych
  • wsparcie różnorodnych projektów HR
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • koordynacja procesów wdrażania nowych pracowników
  • tworzenie, modyfikacja procedur wewnętrznych z obszaru ZZL
  • monitorowanie pozycji firmy jako pracodawcy na rynku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska handlowe i sprzedażowe – warunek konieczny
    (m.in. przedstawiciel handlowy, specjalista ds. sprzedaży, specjalista ds. sprzedaży telefonicznej)
  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk
    oraz rekrutacji masowych
  • znajomość nowoczesnych technik rekrutacji
  • umiejętność prowadzenia kilku procesów rekrutacyjnych jednocześnie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • pełnego zaangażowania w pełnione obowiązki
  • mnóstwa energii do działania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • korzystne warunki finansowe
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje
  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty

PRZEJDŹ DO FORMULARZA i APLIKUJ DO NAS