Specjalista ds. windykacji

APLIKUJ na stanowisko

Miejsce pracy : ZABRZE

Obowiązki:

  • wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności
  • monitorowanie stanu należności handlowych oraz terminowości ich spłaty
  • negocjowanie warunków spłaty, zawierania porozumień, telefonicznnej windykacji należności
  • nadzorowanie spraw na wszystkich etapach postępowania, w tym sądowym i egzekucyjnym
  • współpraca z kancelarią oraz innymi działami spółki w zakresie obsługiwanych procesów
  • obsługa korespondencji email

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
    (firma windykacyjna, wewnętrzna komórka windykacyjna)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • doświadczenie w przygotowaniu oraz redagowaniu pozwów i pism procesowych
  • znajomość prawa gospodarczego ( będzie dodatkowym atutem )
  • samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność oraz zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30
  • Korzystne warunki finansowe
  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny PZU
  • Miłą atmosferę w pracy, w młodym, ambitnym zespole z pozytywną energią

PRZEJDŹ DO FORMULARZA i APLIKUJ DO NAS