Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

Zarys partnerem Górnika Zabrze

16-02-2017

Górnik Zabrze S.S.A. oraz firma ZARYS International Group podpisały umowę, na mocy której zabrzański producent i dostawca specjalistycznego sprzętu medycznego został partnerem 14-krotnego Mistrza Polski. W ramach współpracy nowy partner zapewni Górnikowi między innymi zaopatrzenie w medykamenty.

Porozumienie zakłada współpracę na dwóch płaszczyznach: sponsorskiej oraz medycznej, dzięki której klub będzie kompleksowo zaopatrywany we wszelkie konieczne medykamenty najwyższej jakości, a ZARYS uzyska miano partnera medycznego klubu. - Górnik Zabrze to legenda polskiej piłki nożnej, na której wychowały się pokolenia kibiców nie tylko na Śląsku, ale w całym kraju. Cieszymy się, że możemy wspólnie pisać nową historię klubu. ZARYS jako firma globalna, ale mocno zakorzeniona lokalnie i wywodząca się z Zabrza, zawsze wspiera miejscową społeczność i dobre inicjatywy. Jako partner medyczny Górnika chcemy naszą wiedzę i doświadczenie oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne produktów z logo ZARYS wykorzystać w budowaniu nowej jakości klubu i dołożyć własną cegiełkę do jego powrotu do Ekstraklasy. – powiedział podczas spotkania Paweł Ossowski, wiceprezes ZARYS International Group.

ZARYS International Group to firma rodzinna, powstała w 1989 roku. Od początku swojej działalności związana jest z Zabrzem, na osiedlu Młodego Górnika znajduje się jej siedziba, ma też nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne w Gliwicach.

Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical