Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

Kariera

 

 

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. 

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracowników. Być może to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu?

 

Kilka słów o nas

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Ponad dwudziestosiedmioletnie doświadczenie oraz szeroka oferta sprawiają, że firma Zarys jest jednym z liderów na polskim i europejskim rynku zaopatrzenia medycznego.

Nasze produkty zostały także docenione na rynku międzynarodowym, dlatego od wielu lat kompleksowo zaopatrujemy placówki medyczne w Holandii, Arabii Saudyjskiej, Turcji, Portugalii i wielu innych krajach.


Cieszymy się, że zgłosiłeś/aś się do procesu rekrutacyjnego Zarys International Group sp. z o.o. sp. k. Pragniemy Cię poinformować, jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy w procesach rekrutacji.

Trzy główne rodzaje danych, które gromadzimy to dane kontaktowe, dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia oraz posiadanych uprawnień/umiejętności. Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy Zarys International Group sp. z o.o. sp.k., w szczególności są to pracownicy Działu HR, Zarząd Spółki oraz Kierownik Działu, do którego aplikujesz.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy między Tobą a Zarys International Group sp. z o.o. sp.k. Masz prawo do żądania od Zarys International Group sp. z o.o. sp.k. dostępu do danych osobowych dotyczących Ciebie oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych możesz skontaktować się z kadry@zarys.com.pl (32) 376-07-39. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

Twoje dane są zbierane zgodnie z art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych w Zarys International Group sp. z o.o. sp. k. związanych z Twoją aplikacją do pracy oraz w celach kontaktowych na podstawie art. 23 ust. 1 punkt 5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Art. 6 pkt. c i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – prawnie usprawiedliwione cele realizowane przez Zarys International Group sp. z o.o. sp. k.

WAŻNE! Masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z jakąś szczególną sytuacją, w której się znalazłeś/aś – wobec przetwarzania Twoich danych osobowych opartych na prawnie usprawiedliwionych celach.

Twoje dane w przypadku braku zatrudnienia będą przetwarzane w czasie danego procesu rekrutacji oraz 6 miesiący po jego zakończeniu.


 

 

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij CV na adres: kariera@zarys.pl

W tytule maila prosimy o podanie stanowiska na jakie aplikujesz. 

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zarys International Group sp. z o.o. sp.k, z siedzibą w Zabrzu, ul. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze,  danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”.

 

 

Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical