Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

Kariera

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracowników. Być może to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu?

Kilka słów o nas

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Ponad dwudziestosiedmioletnie doświadczenie oraz szeroka oferta sprawiają, że firma Zarys jest jednym z liderów na polskim i europejskim rynku zaopatrzenia medycznego.

Nasze produkty zostały także docenione na rynku międzynarodowym, dlatego od wielu lat kompleksowo zaopatrujemy placówki medyczne w Holandii, Arabii Saudyjskiej, Turcji, Portugalii i wielu innych krajach.

Obecnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska:

1. Regionalny Konsultant Medyczny ds. Sprzedaży

regiony: dolnościąski

Wymagania:

  • znajomość sprzętu medycznego jednorazowego użytku – warunek konieczny
  • preferowane doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego w firmie zajmującej się zaopatrzeniem w szpitalny sprzęt medyczny lub doświadczenie zawodowe na bloku operacyjnym, oddziale intensywnej opieki medycznej, ratownictwie medycznym
  • doświadczenie handlowe, potwierdzone sukcesami zawodowymi
  • mile widziana podstawowa znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • nastawienia na wyniki oraz motywacja do intensywnej pracy
  • samodzielność i kreatywność
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • standardowe narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, komórka),
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe

Zakres obowiązków służbowych:
  • aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie
  • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu ofert przetargowych
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji wśród personelu medycznego
  • ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij CV na adres: kadry@zarys.com.pl
W tytule maila prosimy o podanie stanowiska na jakie aplikujesz.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zarys International Group sp. z o.o. sp.k, z siedzibą w Zabrzu, ul. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze,  danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”.

2. Pracownik Magazynu
miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towarów
  • przyjęcie , sprawdzanie i rozmieszczanie towaru na magazynie
  • kompletacja zamówień
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • dbanie o urządzenia na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów  BHP i Ppoż.
  • udział w inwentaryzacjach
  • współpraca z pozostałymi  działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym  stanowisku
  • systematyczność, odpowiedzialność , dokładność
  • dbałość o terminowość realizacji zadań
  • umiejętność zarządzania czasem
  • Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym
  • mile widziani absolwenci  szkół

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical