Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

Kariera

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracowników. Być może to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu?

Kilka słów o nas

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Ponad dwudziestosiedmioletnie doświadczenie oraz szeroka oferta sprawiają, że firma Zarys jest jednym z liderów na polskim i europejskim rynku zaopatrzenia medycznego.

Nasze produkty zostały także docenione na rynku międzynarodowym, dlatego od wielu lat kompleksowo zaopatrujemy placówki medyczne w Holandii, Arabii Saudyjskiej, Turcji, Portugalii i wielu innych krajach.

Obecnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska:

1. Regionalny Konsultant Medyczny ds. Sprzedaży

regiony: dolnościąski, małopolski

Wymagania:

  • znajomość sprzętu medycznego jednorazowego użytku – warunek konieczny
  • preferowane doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego w firmie zajmującej się zaopatrzeniem w szpitalny sprzęt medyczny lub doświadczenie zawodowe na bloku operacyjnym, oddziale intensywnej opieki medycznej, ratownictwie medycznym
  • doświadczenie handlowe, potwierdzone sukcesami zawodowymi
  • mile widziana podstawowa znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • nastawienia na wyniki oraz motywacja do intensywnej pracy
  • samodzielność i kreatywność
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • standardowe narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, komórka),
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe

Zakres obowiązków służbowych:
  • aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie
  • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu ofert przetargowych
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji wśród personelu medycznego
  • ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij CV na adres: kadry@zarys.com.pl
W tytule maila prosimy o podanie stanowiska na jakie aplikujesz.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zarys International Group sp. z o.o. sp.k, z siedzibą w Zabrzu, ul. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze,  danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”.

2. Asystent/ka Działu Eksportu
miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa administracyjna zamówień klientów zagranicznych (wystawianie dokumentów handlowych, organizacja transportu)
  • przygotowywanie próbek oraz materiałów promocyjnych dla klientów
  • organizacja i udział w targach i innych wydarzeniach o charakterze reklamowym
  • wsparcie zespołu sprzedażowego w codziennych obowiązkach
  • rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy
Wymagania:
  • umiejętność pracy z dokumentacją
  • skrupulatność i wytrwałość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • wykształcenie min. średnie
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w eksporcie
  • znajomość innych języków obcych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • pakiet szkoleń

2. Młodszy Specjalista ds. Importu

  • nadzór nad realizacją zamówień zakupów u zagranicznych producentów
  • rozwój pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami
  • kontrola zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostawy, warunkami zakupu
  • prowadzenie negocjacji i analiz związanych z zamówieniami i transportem
  • asystowanie w spotkaniach z dostawcami międzynarodowymi
  • bieżące aktualizowanie baz danych i przygotowywanie dokumentacji importowej
  • współpraca z agencjami celnymi oraz firmami spedycyjnymi i transportowymi
  • codzienny kontakt z dostawcami zagranicznymi w sprawach operacyjnych
  • wsparcie w procesie poszukiwania nowych i alternatywnych dostawców

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • znajomość Pakietu MS Office
  • umiejętność organizowania własnej pracy
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • kreatywność, nastawienie na szukanie nietypowych rozwiązań
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku 7.30-15.30
  • pakiet szkoleń produktowych
  • możliwość rozwoju w jednej z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego

Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie zdjęć w całości lub w części bez pisemnej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.