Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

16.05.2017 r. - Iran Health 2017 -

ZARYS International Group jedną z trzech polskichfirm reprezentujących nasz kraj w Teheranie na kluczowych targachmedycznych Bliskiego Wschodu


28.02.2017 r. Rusza Lokomotywa Zdrowia – medyczny internetowy sklep partnerski ZARYS International Group

LokomotywaZdrowia.pl to nowy sklep internetowy posiadający w swojej ofercie szeroki asortyment  sprzętu medycznego. Oferta skierowana jest nie tylko do placówek ochrony zdrowia, takich jak gabinety lekarskie czy przychodnie, ale również domowych apteczek Polaków. Klienci znajdą tam specjalnie wyselekcjonowane produkty wielu producentów, dobrane ze względu na jakość, atrakcyjną cenę oraz potrzeby pacjentów.


14.02.2017 r. Firma ZARYS partnerem medycznym Górnika Zabrze!

Górnik Zabrze S.S.A. oraz firma ZARYS International Group podpisały umowę, na mocy której wiodący producent i dostawca specjalistycznego sprzętu medycznego został partnerem medycznym 14-krotnego Mistrza Polski. W ramach współpracy nowy partner zapewni Górnikowi między innymi zaopatrzenie w najwyższej jakości medykamenty.


2.02.2017 r. ZARYS po raz kolejny w gronie Gazel Biznesu!

Firma ZARYS International Group już po raz kolejny znalazła się wśród elitarnego grona laureatów ogólnopolskiego rankingu Gazele Biznesu edycji 2016 – najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw. Zestawienie jest organizowane już po raz 17. przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu.


Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical