Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

27.01.2017 r. Ruszają największe targi medyczne na Bliskim Wschodzie, Arab Health

W dniach 30 stycznia - 2 lutego 2017 w Dubaju odbędą się targi Arab Health, największa na Bliskim Wschodzie impreza targowa branży medycznej i jedna z większych w ujęciu globalnym. W tym roku spodziewanych jest 4400 firm z całego świata, z ponad 70 krajów. Dodatkowo, na gości czekać będzie 38 pawilonów, dedykowanych poszczególnych krajom, w tym również Polsce.


20.12.2016 r. Śląskie Hospicjum dla Dzieci z nietypowym wsparciem

W tym roku ZARYS International Group z Zabrza wspiera Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci. Firma razem z pracownikami wydała okolicznościowy kalendarz, który będzie dystrybuowany bezpłatnie do tych wszystkich, którzy zasilą konto bankowe Fundacji.


19.11.2016 r. Światowy Dzień Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP)

Cichy i nieuświadamiany zabójca - Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc

19 listopada obchodzimy Światowy Dzień Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP), będącej połączeniem przewlekłego zapalenia oskrzeli i rozedmy. Celem organizowanej od 2002 roku akcji jest uświadomienie ogromnego zagrożenia, jakie stanowi POChP oraz propagowanie wiedzy o profilaktyce, metodach zapobiegania i leczenia choroby. 


14.11.2016 r. ZARYS z bogatą ofertą produktową na największych targach medycznych świata

Tradycyjnie już ZARYS International Group, polski wiodący producent i dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego, będzie reprezentował Polskę na największych na świecie międzynarodowych targach sprzętu medycznego MEDICA w Niemczech. Tym razem ZARYS zaprezentuje szerokie spektrum produktów m. in. z kategorii odzieży medycznej i obłożenia pola operacyjnego.


13.10.2016 r. - Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego. W Polsce pracuje około 13 tys. ratowników medycznych. W ciągu roku karetki wyjeżdżają do różnych zdarzeń ponad trzy miliony razy*. Ponad 70% interwencji skierowanych jest do domów i mieszkań, a tylko więcej niż 5% do ruchu uliczno-drogowego, natomiast do zdarzeń w pracy lub w szkole ok. 1%. Na terenie naszego kraju działa ponad dwieście szpitalnych oddziałów ratunkowych**, w których blisko półtora tysiąca zespołów ratownictwa medycznego udziela pomocy poszkodowanym. Wszystkie te dane pokazują, jak ważną rolę w systemie ochrony życia i zdrowia spełniają zespoły ratownictwa medycznego.


22.09.2016 r. - ZARYS wspiera projekt edukacyjny „Liderzy Ochrony Zdrowia”

ZARYS International Group został partnerem czwartej edycji projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia”, organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi. Jest on dedykowany studentom i absolwentom ekonomii, finansów, zarządzania, prawa, zdrowia publicznego, farmacji oraz innych kierunków medycznych. Firma ZARYS aktywnie uczestniczy w transferze wiedzy skierowanym do młodych osób, którzy swoją przyszłą drogę zawodową chcą związać z sektorem ochrony zdrowia w Polsce.


Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical