Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

11.07.2017 r. - ZARYS partnerem projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia” Fundacji im. Lesława A. Pagi

12-07-2017

ZARYS International Group, wiodący polski wytwórca i dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego, już po raz drugi zdecydował się wesprzeć Fundację im. Lesława A. Pagi w piątej edycji projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia”. Jako partner podzieli się wiedzą praktyczną w formie case studies z uczestnikami - studentami III – VI roku i absolwentami do 27 roku życia, którzy w niedalekiej przyszłości sami będą zarządzać podmiotami w sektorze ochrony zdrowia i placówkami medycznymi. 

W tym roku w ramach projektu „Liderzy Ochrony Zdrowia” Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group, przedstawi prezentację dotyczącą funkcjonowania firmy produkcyjnej w sektorze sprzętu medycznego z uwzględnieniem strategii eksportowej i ekspansji na inne rynki. Tak jak w ubiegłej edycji najlepsi uczestnicy projektu będą mogli wykorzystać nabytą wiedzę podczas praktyk w firmie ZARYS.

 „Program edukacyjny ma na celu spotkanie praktyków biznesu branży medycznej z młodymi ludźmi, którzy są otwarci na zmiany i chłoną wiedzę, a którzy w niedalekiej przyszłości będą zajmować kluczowe stanowiska i zarządzać podmiotami służby zdrowia oraz placówkami medycznymi.” - mówi Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group.

Obecnie ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych
w Polsce, a także w Unii Europejskiej, Europie Środkowo-Wschodniej i krajach Bliskiego Wschodu. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, zarówno sygnowany własną marką ZARYS, markami produktowymi, takimi jak: BETAtex, ALPHAtex Standard, Standard+ oraz Comfort, jak również znanych producentów polskich i zagranicznych.

Projekt „Liderzy Ochrony Zdrowia” ma na celu kształcenie najlepszej, otwartej na zmiany kadry menadżerskiej, która będzie w przyszłości tworzyć elitę zawodową i zarządzać szpitalami oraz placówkami medycznymi. Alumni projektu występują w roli ekspertów na najbardziej prestiżowych konferencjach w kraju, pracują w największych firmach medycznych, placówkach służby zdrowia zarówno prywatnych, jak i państwowych lub tworzą medyczne start-upy.

Partnerem Strategicznym V edycji „Liderów Ochrony Zdrowia” została Grupa LUX MED. Wśród firm partnerskich oprócz ZARYS International Group znajdują się: Asseco Poland S.A., KONDRAT i Partnerzy, Mercer Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o., Roche Polska Sp. z o.o. oraz Scanmed S.A.

Więcej informacji na temat projektu: http://paga.org.pl/loz
oraz na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/ProjektLiderzyOchronyZdrowia/?fref=ts

Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical