Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

25.07.2016 r. ALPHAtex – gotowe rozwiązania dla bloku operacyjnego firmy ZARYS

ZARYS International Group, wiodący polski producent oraz dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego, dokonał rebrandingu linii produktowej ALPHAtex, z korzyścią dla klienta. Produkty te są bardziej elastyczne cenowo, dzięki czytelnemu podziałowi na 3 linie produktowe. Bogata oferta obejmuje produkty z zakresu obłożeń pola operacyjnego, osłon, akcesoriów oraz fartuchów chirurgicznych. Hasło przewodnie marki ALPHAtex to: komfort i bezpieczeństwo.


01.07.2016 r. Zmiany w zarządzie ZARYS International Group

ZARYS International Group, wiodący na rynku wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej i na świecie, pozyskał nowych menadżerów do zarządu. Prezesem został Marek Stebnicki, a wiceprezesem Paweł Ossowski.


23.05.2016 r. ZARYS po raz kolejny wygrał przetarg organizowany przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie

ZARYS International Group w ramach przetargu rozstrzygniętego przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie dostarczy mu w ciągu dwóch lat sterylne fartuchy chirurgiczne własnej marki ALPHAtex na łączną kwotę prawie 1 mln złotych.


16.11.2015 r. ZARYS po raz kolejny obecny na targach Medica

Dzisiaj, 16 listopada 2015 r. ruszają w Niemczech w Düsseldorfie największe na świecie targi sprzętu medycznego Medica. Po raz kolejny obecny będzie na tym wydarzeniu ZARYS International Group.


02.11.2015 r. ZARYS uzyskał znaczny kontrakt w Rijadzie

W ramach realizacji strategii eksportowej ZARYS International Group uzyskał znaczny kontrakt na dostawę fartuchów higienicznych do publicznych szpitali w Rijadzie (Arabia Saudyjska). Firma dostarczy do końca roku jednorazowy sprzęt medyczny na łączną kwotę ponad 100 tys. USD.


27.10.2015 r. ZARYS wspiera misję do Paragwaju

ZARYS International Group przekazał na potrzeby Stowarzyszenia Śląskiej Misji Medycznej i projektu humanitarnego Misja Paragwaj szereg opatrunków specjalistycznych pomocnych w leczeniu pacjentów z odleżynami i rozległymi ranami w trudnych warunkach klimatu tropikalnego i warunkach życia w slumsach.


Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical