Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

29.09.2015 r. ZARYS wyróżniony!

ZARYS International Group - wiodący wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego dla placówek medycznych - został wyróżniony nagrodą w uznaniu działalności przyczyniającej się do  wzmacniania marki Zabrza na gospodarczej mapie regionu i kraju.


30.07.2015 r. Goodman podpisał umowę najmu z Zarys International Group i rozpoczął budowę Gliwice Logistics Centre

Goodman, globalny ekspert w dziedzinie nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę pierwszego magazynu o powierzchni 22 500 m2 w nowym centrum logistycznym Gliwice Logistics Centre. Pierwszym najemcą 9 100 m2 powierzchni w tym nowoczesnym obiekcie jest Zarys International Group, wiodący producent i dostawca sprzętu medycznego. Pozostałe 13 400 m2 budowane jest spekulacyjnie. Przekazanie obiektu planowane jest na I kwartał 2016 r.


22.07.2015 r. ZARYS wygrał przetarg na dostawę jednorazowego sprzętu medycznego

W ramach przetargu ogłoszonego przez Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie firma ZARYS International Group dostarczy w ciągu dwóch lat jednorazowy sprzęt medyczny na łączną kwotę blisko 2 mln złotych.


18.05.2015 r. Ruszają największe targi medyczne w Arabii Saudyjskiej – Saudi Health 2015

W dniach 18-20 maja 2015 odbędzie się kolejna edycja targów Saudi Health w Riyadh, największa impreza targowa branży medycznej w Arabii Saudyjskiej. Wezmą w niej udział firmy z 38 krajów, w tym także pięciu wystawców z Polski, a wśród nich dystrybutor i wytwórca jednorazowego sprzętu medycznego ZARYS International Group.


16.04.2015 r. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Wiśle - XVIII Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych

W dniach 16 - 19 kwietnia 2015 roku w Wiśle odbywa się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w ramach XVIII Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych (PSPE). Tematyka wydarzenia będzie poświęcona wszelkim aspektom prewencji zakażeń szpitalnych.


04.02.2015 r. ZARYS nadal stawia na intensywny rozwój

ZARYS International Group odnotował w 2014 kilkunastoprocentowy wzrost przychodów, a także znaczącą poprawę rentowności. W rok 2015 wkracza ze zmienioną nazwą oraz kontynuacją intensywnej ekspansji na rynkach zagranicznych i umacnianiu pozycji lidera jednorazowych produktów medycznych w Polsce.


Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical