Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

26.01.2015 r. Rusza kolejna edycja targów medycznych - Arab Health 2015

W dniach 26-29 stycznia 2015 odbędą się targi Arab Health w Dubaju, jedna z największych na świecie imprez targowych w branży medycznej. Weźmie w niej udział ponad 4 tysiące wystawców z 70 krajów, w tym ponad 30 firm z Polski. Szacuje się, że targi odwiedzi ponad 90 tys. osób.


08.12.2014 r. ZARYS na ZDROVOOKHRANENIE 2014

Dzisiaj, 8 grudnia 2014 r. rozpoczynają się w Moskwie, już po raz 24, najważniejsze w Rosji targi sprzętu medycznego ZDROVOOKHRANENIE. Obecnych będzie wielu międzynarodowych wystawców, w tym także firmy branży medycznej z Polski.


12.11.2014 r. ZARYS na Medica - największej imprezie targowej branży medycznej na świecie

Dzisiaj, 12 listopada 2014 r. rozpoczynają się w Niemczech w Dusseldorfie największe na świecie targi sprzętu medycznego Medica. Obecnych będzie ok. 4600 wystawców, w tym z Polski.


BETAtex – rusza nowa linia produktowa polskiej odzieży medycznej firmy ZARYS

Firma ZARYS uruchomiła nowoczesną linię produktową jednorazowej odzieży medycznej pod marką BETAtex, skierowaną do personelu medycznego w placówkach służby zdrowia, jak i do pacjentów. Produkty są projektowane i szyte w Polsce, z najwyższej jakości materiałów jednorazowych, takich jak włókniny polipropylenowe, wiskozowe oraz Spunlance Mesh i SMS.


ZARYS walczy z wirusem Ebola!

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o., stworzyła Indywidualny Zestaw Ochrony Biologicznej dedykowany do ochrony przeciwko wirusowi Ebola.


25 lat wolności gospodarczej w Polsce, 25 lat ZARYSU

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego (G.C.Z.M.) "ZARYS" Sp. z o. o., wiodący na rynku wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, obchodzi 25-lecie swojej działalności.


Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical