Kontakt - infolinia

ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.

ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska

Historia ZARYS

Dwadzieścia siedem lata temu, gdy jedyny do dziś właściciel firmy zakładał Zarys, przyświecał mu jeden cel, stać się w niedalekiej przyszłości największym dostawcą produktów medycznych, kompleksowo obsługującym szpitale oraz inne placówki medyczne w kraju. Pomimo upływu lat i bardzo ostrej konkurencji oraz wbrew wszelkim przeciwnościom rynkowym, plan ten udało się osiągnąć. Firma Zarys jest obecnie największym kompleksowym dostawcą bardzo szerokiej gamy produktów dla sektora medycznego stale skoncentrowanym na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w medycynie,szczegółowo śledząc najnowsze trendy światowe w nowoczesnych technologiach, starając się wdrażać to co najnowsze, ustawicznie proponując szpitalom oraz lekarzom testowanie unikatowych rozwiązań w technologiach medycznych niemalże z całego świata.

Każdy następny rok stawiał przed nami kolejne, trudne wyzwania, które firma podejmowała i wychodziła z nich z podniesioną głową. Tak jest do dziś, gdzie ustawicznie poszukujemy nowych i ciekawych rozwiązań w medycynie. Ponadto będąc producentem szarokiej gamy jednorazowego sprzętu medycznego, rozwijamy markę Zarys, głównie w zakresie sprzętu jednorazwego, materiałów opatrunkowych i obłożeń. Optymalizacja dostaw i produkcji sprawiła, że oferta firmy Zarys cechuje się kompleksowością, która pomaga placówkom służby zdrowia zaoszczędzić tak bardzo potrzebne środki. Poszukiwanie innowacyjnych, oszczędnych metod gospodarowania środkami publicznymi stało się z upływem czasu, wręcz wpisane w motto działalności firmy i jej cel. Naszą ofertę stale rozszerzamy o produkty w tych dziedzinach medycyny, które wymagają specjalistycznej wiedzy oraz uczestnictwa w międzynarodowych targach oraz kongresach będących forum wymiany informacji ludzi z branży z całego świata.

To swoiste połączenie doświadczenia i wiedzy pracowników z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oferowanymi przez światowe koncerny produkujące na potrzeby medycyny, zaowocowało wprowadzeniem nowych rozwiązań w leczeniu np. pacjentów z nowotworami. Stałe kontakty z najbardziej innowacyjnymi firmami świata powodują, że nowinki te mają szanse bardzo szybko wejść na nasz rynek, a w niektórych przypadkach byliśmy pierwszymi w Europie którzy je wdrożyli. Posiadanie dostępu do najnowszych technologii byłoby niczym w obliczu braku dostępu do dużej ilości towaru wręcz na żądanie. A ten parametr mogą spełnić tylko nieliczne firmy w Europie z takim ogromnym zapleczem magazynowym, i błyskawicznym dostępem do potężnej masy towarowej. Obecnie posiadamy największe magazyny produktów medycznych w Europie Centralnej i Wschodniej.

Dysponując olbrzymią masą towarową, zdaliśmy sobie sprawę że jesteśmy w stanie sprawnie obsłużyć również rynki krajów sąsiadujących z Polską, takie jak Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę oraz Niemcy. Dzięki inwestycji w nowe centrum logistyczne w 2010 roku, bardzo korzystnie zlokalizowane przy węźle A4/A1 staliśmy się atrakcyjnym dostawcą dla krajów z tych rynków, którym stwarzamy możliwość szybkiego dostępu do bardzo szerokiej gamy produktów pod marką Zarys, jak i uznanych marek światowych.  Cechy te  powodują, że mamy jasny i sprecyzowany kierunek w którym firma podąża.

Nasze produkty

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu medycznego

Nasze produkty więcej

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zarys patronem sklepu medycznego

Sklep internetowy więcej

Sklep internetowy

Zarys z Górnikiem

Zarys oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze

Zarys z Górnikiem więcej

Zarys z Górnikiem

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością firmy ZARYS i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób.

  • wrp
  • Equimedical
  • Equimedical