Oferta pracy - Product Manager

> Jesteś osobą, która potrafi patrzeć szerzej, dalej i podchodzi do swoich obowiązków konkretnie i odpowiedzialnie?

> Lubisz wyzwania, uważasz się za osobę aktywną?

> Czujesz wewnętrzną determinację i chętnie podejmujesz rękawicę?

a dodatkowo dobrze znasz branżę medyczną, dokładnie asortyment wyrobów - jednorazowego sprzętu medycznego,
czekasz na wyzwania, które określą Twoje umiejętności i spowodują, że poczujesz się jak ryba w wodzie?...
... to możesz być osobą, której szukamy.

PRODUCT MANAGER

Obowiązki:

  • szczegółowa znajomość asortymentu będącego przedmiotem specjalizacji, specyfikacje techniczne,
    warunki i ograniczenia dla użycia wyrobu medycznego
  • umiejętność tworzenia dokumentów i modyfikacji dokumentacji technicznej wyrobu medycznego w tym:
    • listy kontrolnej wymagań zasadniczych
    • analiz ryzyka
    • oceny klinicznej
    • użyteczności
  • odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój asortymentu w podległym obszarze
  • koordynacja sprzedaży produktów z przydzielonego asortymentu
  • prowadzenie analizy konkurencji w powierzonym obszarze produktowym
  • analiza i rozwój rynku w ramach przyjętych przez firmę planów strategicznych
  • czynny udział w audytach nadzoru i certyfikacji Jednostki Notyfikowanej
  • wiedza z zakresu wymagań prawnych dla wyrobów medycznych zgodnie z dyrektywą 93/42/EEC

Umiejętności:

  • wiedza i umiejętności we wprowadzaniu nowych produktów do oferty firmy
  • umiejętność sporządzania raportów ( znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel )
  • umiejętność merytorycznej weryfikacji treści materiałów informacyjnych i reklamowych
  • doświadczenie w monitorowaniu i trafności w analizowaniu działań konkurencji
  • wiedza z zakresu przygotowywania ofert przetargowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji handlowych
  • gotowość do aktywnego udziału w konferencjach, szkoleniach oraz targach zarówno w kraju jak i za granicą
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • wykształcenie: wyższe medyczne (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • korzystne warunki finansowe, adekwatne do umiejętności i realizowanych zadań
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe
  • miłą atmosferę w pracy oraz niekorporacyjne relacje
  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty
  • pakiet benefitów pozapłacowych – np. Karta Multisport, pakiet medyczny, lekcje języka obcego

PRZEJDŹ DO FORMULARZA i APLIKUJ DO NAS