CSR

ZARYS International Group jest polską firmą (rodzimą marką). Od lat konsekwentnie stara się podnosić nie tylko standardy świadczonych usług lecz także uczestniczyć w licznych inicjatywach
i aktywnościach o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.

Realizując misję zbudowaną na 5 wartościach ZARYS, włącza się - a przede wszystkim - inicjuje liczne aktywności polegające na wspieraniu grup społecznych
i instytucji
, oferując przy tym usługi zgodnie z najlepszymi praktykami, utrzymując standardy, kreując nowe wzorce społecznej odpowiedzialności biznesu.

To stały element strategii funkcjonowania firmy, a dzięki coraz większej rozpoznawalności nie tylko na rynku usług medycznych, ZARYS z powodzeniem pozycjonuje się jako firma, dla której CSR to jeden z filarów. W takim formacie przenosi swoje cechy w sferę bycia firmą innowacyjną, otwartą na nowe, partnerskie relacje.

Nasza działalność, opiera się na trzech filarach:

  • wspieraniu w zakresie dostaw asortymentu medycznego

  • dzieleniu się wiedzą ekspercką

  • promowaniu najlepszych praktyk i standardów na rynku medycznym

 

 

Współpraca z Fortuna 1 liga

Z końcem 2020 roku, ZARYS International Group wspólnie z Zarządem Fortuna 1 Liga podjął decyzję o współpracy i przystąpieniu do firm oraz podmiotów wspierających piłkę nożną w dobie pandemii COVID-19.


Naszym głównym zadaniem jest przede wszystkim wsparcie w zakresie dostaw środków ochrony indywidualnej, które pomogą w zapewnieniu bezpieczeństwa i wymaganych standardów zarówno graczom jak i całemu zapleczu medycznemu drużyn Fortuna 1 liga.


Drugim elementem współpracy jest dostarczanie klubom sprzętu medycznego z grupy produktowej przeznaczonej dla sportowców i kadry medycznej - sygnowanych marką własną yellowSport.


Tym samym ZARYS stał się Oficjalnym partnerem medycznym dla Fortuna 1 Liga.


więcej informacji o współpracy TUTAJ

Fundacja ZARYS

Fundacja ZARYS została powołana do życia jako kontynuacja realizowanej podczas pandemii inicjatywy #ZARYSpomaga. Od początku pandemii, równolegle z realizacją własnych celów biznesowych, firma prowadziła działania polegające na kompleksowej i nieodpłatnej pomocy w wyborze sprzętu medycznego w imieniu przedsiębiorców, którzy chcieli aktywnie wspierać polskie placówki szpitalne.

W ciągu minionych 2 lat do polskich szpitali trafiły produkty medyczne
o równowartości ponad 5 mln zł, z czego sam ZARYS przekazał towar
o wartości 1,3 mln zł.


Rezultat był impulsem do usystematyzowania projektu #ZARYSpomaga
w ramach struktury Fundacji ZARYS. Doświadczenia minionych dwóch lat pokazały, że idea pomocy wykraczająca poza zakres codziennych obowiązków jest nam bliska. Co więcej poprzez nią realizujemy tzw. brand purpose, podstawowy cel istnienia marki ZARYS, który brzmi: najważniejsze dla nas jest zdrowie pacjentów i bezpieczeństwo pracy medyków.

Partner medyczny - Górnik Zabrze

Od początku 2017 roku ZARYS efektywnie wspiera zabrzańskiego Górnika Zabrze – 14-krotnego Mistrza Polski. Obecnie ZARYS współpracuje z Górnikiem na dwóch płaszczyznach - medycznej i sponsorskiej.

Firma ZARYS jest mocno związana emocjonalnie z Górnikiem Zabrze, nie tylko z powodu miasta z jakiego pochodzi firma i gdzie ma swoją siedzibę ale i z kultury bycia firmą rodzinną. Dla której to właśnie miłość do sportu - szczególnie lokalnego - przekłada się na styl prowadzenia i realizacji misji bycia firmą przyjazną swojej najbliższej społeczności.


więcej informacji TUTAJ