CSR

ZARYS International Group jest polską firmą (rodzimą marką). Od lat konsekwentnie stara się podnosić nie tylko standardy świadczonych usług lecz także uczestniczyć w licznych inicjatywach
i aktywnościach o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.

Realizując misję zbudowaną na 5 wartościach ZARYS, włącza się - a przede wszystkim - inicjuje liczne aktywności polegające na wspieraniu grup społecznych
i instytucji
, oferując przy tym usługi zgodnie z najlepszymi praktykami, utrzymując standardy, kreując nowe wzorce społecznej odpowiedzialności biznesu.

To stały element strategii funkcjonowania firmy, a dzięki coraz większej rozpoznawalności nie tylko na rynku usług medycznych, ZARYS z powodzeniem pozycjonuje się jako firma, dla której CSR to jeden z filarów. W takim formacie przenosi swoje cechy w sferę bycia firmą innowacyjną, otwartą na nowe, partnerskie relacje.

Nasza działalność, opiera się na trzech filarach:

  • wspieraniu w zakresie dostaw asortymentu medycznego

  • dzieleniu się wiedzą ekspercką

  • promowaniu najlepszych praktyk i standardów na rynku medycznym

 

 

Współpraca z Fortuna 1 liga

Z końcem 2020 roku, Zarys International Group wspólnie z Zarządem Fortuna 1 Liga podjął decyzję o współpracy i przystąpieniu do firm oraz podmiotów wspierających piłkę nożną w dobie pandemii COVID-19.


Naszym głównym zadaniem jest przede wszystkim wsparcie w zakresie dostaw środków ochrony indywidualnej, które pomogą w zapewnieniu bezpieczeństwa i wymaganych standardów zarówno graczom jak i całemu zapleczu medycznemu drużyn Fortuna 1 liga.


Drugim elementem współpracy jest dostarczanie klubom sprzętu medycznego z grupy produktowej przeznaczonej dla sportowców i kadry medycznej - sygnowanych marką własną yellowSport.


Tym samym Zarys stał się Oficjalnym partnerem medycznym dla Fortuna 1 Liga.


więcej informacji o współpracy TUTAJ

Zarys Pomaga

#ZARYSpomaga to inicjatywa polegająca na kompleksowej oraz nieodpłatnej pomocy w wyborze sprzętu medycznego w imieniu przedsiębiorców, którzy chcą aktywnie wspierać polskie placówki szpitalne.

Dostarczany w ramach akcji profesjonalny sprzęt spełnia wymagane prawem normy oraz objęty jest gwarancją jakości marki ZARYS.

Więcej informacji o #ZarysPomaga na www.zaryspomaga.pl

Partner medyczny - Górnik Zabrze

Od początku 2017 roku ZARYS efektywnie wspiera zabrzańskiego Górnika Zabrze – 14-krotnego Mistrza Polski. Obecnie ZARYS współpracuje z Górnikiem na dwóch płaszczyznach - medycznej i sponsorskiej.

Firma ZARYS jest mocno związana emocjonalnie z Górnikiem Zabrze, nie tylko z powodu miasta z jakiego pochodzi firma i gdzie ma swoją siedzibę ale i z kultury bycia firmą rodzinną. Dla której to właśnie miłość do sportu - szczególnie lokalnego - przekłada się na styl prowadzenia i realizacji misji bycia firmą przyjazną swojej najbliższej społeczności.


więcej informacji TUTAJ