Aktualności

ZARYS na Międzynarodowych Targach MEDICA w Düsseldorfie

W dniach od 13 do 16 listopada 2023 roku firma ZARYS świętowała swoje dziesięciolecie obecności na jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń branży medycznej - Międzynarodowych Targach MEDICA w Düsseldorfie.

ZARYS na targach MEDICA 2023

13 - 16 listopada

Hala nr 5
Stoisko K22

Nowy easyCARE

Przedstawiamy nowy design opakowań naszych rękawic diagnostycznych marki easyCARE, która cieszy się nieprzerwaną popularnością na rynku od 2015 roku. Jest to marka, pod którą kryją się rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, lateksu i winylu.

Nowa marka w ofercie ZARYS - Gripzzly

Z przyjemnością informujemy, że firma ZARYS International Group wprowadziła na rynek Gripzzly — nową markę nitrylowych rękawic ochronnych.

ZARYS na targach Arab Health 2023

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku ponownie będziemy obecni na targach Arab Health w Dubaju. Tegoroczne targi potrwają od 30 stycznia do 2 lutego 2023 roku.

ZARYS wyłącznym dystrybutorem opatrunków specjalistycznych COLOPLAST na polskim rynku

Informujemy, że firma ZARYS International Group od listopada 2022 została wyłącznym dystrybutorem opatrunków specjalistycznych COLOPLAST na polskim rynku.

 

ZARYS na targach MEDICA 2022

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku ponownie będziemy obecni na targach MEDICA w Düsseldorfie. Tegoroczne targi trwają od 14 do 17 listopada.

1 mln w sprzęcie dla ukraińskich szpitali

Fundacja ZARYS zorganizowała szósty transport produktów medycznych do ukraińskich szpitali. Asortyment był przygotowywany w konsultacji z Ministerstwem Zdrowia Ukrainy. 

Zarys International Group po raz 6. oficjalnym partnerem medycznym Górnika Zabrze

Rozpoczęliśmy kolejny rok współpracy z zabrzańskim klubem spotowym - Górnikiem Zabrze. 

ZARYS International Group kolejny raz Oficjalnym Partnerem Medycznym Fortuna 1. Ligi

ZARYS International Group będzie Oficjalnym Partnerem Medycznym Fortuna 1. Ligi podczas sezonu 2022/2023.

 

1 2 3 4 następna»