Silni ponad 30-letnim doświadczeniem

Nieustający w ciągłym rozwoju

Ponad trzydzieści lat temu, gdy jedyny do dziś właściciel firmy zakładał ZARYS, przyświecał mu jeden cel, stać się w niedalekiej przyszłości największym dostawcą produktów medycznych, kompleksowo obsługującym szpitale oraz inne placówki medyczne w kraju.

Silni ponad 30-letnim doświadczeniem
Silni ponad 30-letnim doświadczeniemSilni ponad 30-letnim doświadczeniem

Perspektywy rozwoju


Własne marki
13 mocnych propozycji

Będąc producentem szerokiej gamy sprzętu jednorazowego, ZARYS od 2008 roku systematycznie buduje własną markę bazującą na wysokiej jakości, przystępnej cenie i niezawodnym serwisie klienta. Firma jest jednym z wiodących producentów materiałów opatrunkowych, obłożeń pola operacyjnego, a także jednorazowego sprzętu medycznego z zakresu medycyny ogólnej.

Kompleksowa oferta
własne i zagraniczne marki

ZARYS od wielu lat obecny jest na międzynarodowym rynku sprzętu medycznego jako dystrybutor uznanych światowych producentów, takich jak WRP Asia Pacific, IFSA Atramat, czy Bicakcilar. Długa obecność na rynku, wieloletnie kontakty z zagranicznymi producentami, a także dogłębna znajomość światowej branży medycznej sprawiają, że ZARYS oprócz produktów sygnowanych własną marką posiada w ofercie asortyment wielu uznanych marek światowych.

Eksport
60 krajów, 3 kontynenty

Na kanwie sukcesów na rynku polskim, w 2013 roku firma ZARYS postanowiła położyć większy nacisk na eksport. W związku z tym został stworzony niezależny dział eksportu, a także zintensyfikowano bieżące kontakty z klientami zagranicznymi. Rozwój eksportu oraz ekspansja na rynki Europy Środkowo-Wschodniej i inne wpisują się w strategię budowania obecności marki ZARYS nie tylko na rynku polskim.

Innowacje
produkty medyczne światowych producentów

Oprócz zaopatrywania placówek służby zdrowia w podstawowy asortyment, firma ZARYS stale podejmuje współpracę z zagranicznymi partnerami w zakresie innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych produktów. Obecność w portfolio produktów podstawowych, jak i wysokospecjalistycznych, sprawia, że oferta może być skrojona na miarę potrzeb każdego klienta.

O nas

Kreujemy
dobre rozwiązania

ZARYS International Group to firma z ponad 30-letnią tradycją. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej.

Nasze doświadczenie, szeroka oferta oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów sprawiają, że firma ZARYS jest jednym, z liderów na polskim i europejskim rynku zaopatrzenia medycznego.

ZARYS w liczbach

 • PRACOWNIKÓW
 • krajów

  EKSPORT PRODUKTÓW
 • lider

  DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO
 • REGULARNYCH KLIENTÓW W POLSCE
 • %

  ASORTYMENTU DO SZPITALA
 • ZABRZE

  NASZA SIEDZIBA | CENTRUM LOGISTYCZNE

Tradycja od 1989

Firma ZARYS jest obecnie największym kompleksowym dostawcą bardzo szerokiej gamy produktów dla sektora medycznego stale skoncentrowanym na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w medycynie, szczegółowo śledząc najnowsze trendy światowe w nowoczesnych technologiach, starając się wdrażać to co najnowsze, ustawicznie proponując szpitalom oraz lekarzom testowanie unikatowych rozwiązań w technologiach medycznych niemalże z całego świata.

Optymalizacja dostaw i produkcji sprawiła, że oferta firmy ZARYS cechuje się kompleksowością, która pomaga placówkom służby zdrowia zaoszczędzić tak bardzo potrzebne środki.

Innowacyjne rozwiązania

Poszukiwanie innowacyjnych, oszczędnych metod gospodarowania środkami publicznymi stało się z upływem czasu wręcz wpisane w motto działalności firmy i jej cel.

Naszą ofertę stale rozszerzamy o produkty w tych dziedzinach medycyny, które wymagają specjalistycznej wiedzy oraz uczestnictwa w międzynarodowych targach oraz kongresach będących forum wymiany informacji ludzi z branży z całego świata.

To swoiste połączenie doświadczenia i wiedzy pracowników z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oferowanymi przez światowe koncerny produkujące na potrzeby medycyny, zaowocowało wprowadzeniem nowych rozwiązań w leczeniu np. pacjentów z nowotworami.

Kreujemy dobre rozwiązania

Obecnie posiadamy największy magazyn jednorazowego sprzętu medycznego w Europie Środkowej.

Dysponując olbrzymią masą towarową, zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy w stanie sprawnie obsłużyć również rynki krajów sąsiadujących z Polską, takie jak Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę oraz Niemcy.

Dzięki inwestycji w 2016 roku w nowe centrum logistyczne wysokiego składowania, staliśmy się atrakcyjnym dostawcą dla krajów z tych rynków, którym stwarzamy możliwość szybkiego dostępu do bardzo szerokiej gamy produktów pod marką ZARYS, jak i uznanych marek światowych. Cechy te powodują, że mamy jasny i sprecyzowany kierunek w którym firma podąża.

Wyzwania i sukcesy

Bezprecedensowe z punktu widzenia współczesnej medycyny lata 2020 i 2021 okazały się, także dla naszej firmy, czasem sprawdzianu. Realizując nowe wyzwania, ZARYS zorganizował największe w historii polskiej służby zdrowia dostawy sprzętu medycznego do walki z Covid-19 potwierdzając tym samym pozycję lidera branży.

Otwarcie największego w Europie Środkowej magazynu jednorazowego sprzętu medycznego pozwoliło nam sprawniej zarządzać przepływem towarów. Obecnie stawiamy na rozwój europejskich linii produkcyjnych.