Aktualności

NAGRODA SUPER WIKTORIA ,,Za serce w dobie pandemii”

Zarys International Group został laureatem nagrody specjalnej SUPER WIKTORIA ,,Za serce w dobie pandemii”. W XXI edycji konkursu pod patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Uroczysta Gala odbyła się 17 października 2020 roku w Warszawie.

Status: Za serce w dobie pandemii

Bardzo pracowity rok 2020 przyniósł Zarys International Group szczególne wyróżnienie – najwyższy laur w ogólnopolskim plebiscycie gospodarczym WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, ze specjalną dedykacją, statusem ,,Za serce w dobie pandemii”.

 Idea konkursu zakłada wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych oraz wskazywanie właściwych wzorców postępowania poprzez wyróżnianie przedsiębiorstw realizujących zasady etyki w biznesie. Nagrody WIKTORIA i SUPER WIKTORIA przyznawane są firmom, instytucjom lub osobom wyróżniającym się rzetelnością i konsekwencją. Zdaniem kapituły konkursu Spółka Zarys spełnia te kryteria, otrzymując tym samym najwyższą ocenę.

#ZARYSpomaga

#ZARYSpomaga to inicjatywa polegająca na kompleksowej oraz nieodpłatnej pomocy w wyborze sprzętu medycznego w imieniu przedsiębiorców, którzy chcą aktywnie wspierać polskie placówki szpitalne. Dostarczany w ramach akcji profesjonalny sprzęt spełnia wymagane prawem normy oraz objęty jest gwarancją jakości marki ZARYS.

Szpitale w potrzebie 

Za sprawą akcji, sprzęt medyczny trafił dotychczas do m.in.

- Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Właśnie w nim skutecznie leczony był pierwszy pacjent na terenie Polski, z pozytywnym wynikiem testu na COVID19.

- Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w ramach projektu Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny.

- Warsaw Genomics – startupu, którego misją jest ratowanie każdej osoby z mutacją genetyczną. W dobie pandemii COVID19 firma wstrzymała swoją standardową diagnostykę genetyczną i w 100% skoncentrowała się na wykonywaniu testów diagnostycznych w kierunku SARS-COV-2.

- bytomskich szpitali, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach, Szpitalu Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach, Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach, Szpitala Murcki w Katowicach, Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.