Aktualności

ZARYS na Międzynarodowych Targach MEDICA w Düsseldorfie

Zobacz galerię

W dniach od 13 do 16 listopada 2023 roku firma ZARYS świętowała swoje dziesięciolecie obecności na jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń branży medycznej - Międzynarodowych Targach MEDICA w Düsseldorfie.

 

To jubileuszowe spotkanie stało się okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, a także do zaprezentowania najnowszych wyrobów, które zdobyły uznanie specjalistów z całego świata.

 

ZARYS jako wiodący producent sprzętu medycznego, po raz dziesiąty zdecydował się wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu, utwierdzając tym samym swoją pozycję niekwestionowanego lidera rozwiązań w branży medycznej. Stoisko firmy przyciągało uwagę elegancją i nowoczesnym charakterem, odzwierciedlającym wysoką jakość oferowanych przez ZARYS produktów. Na tegorocznym jubileuszowym stoisku firma prezentowała nie tylko swoje flagowe produkty, ale także nowości w swojej ofercie.

 

Udział w tym wydarzeniu był także okazją do świętowania licznych sukcesów firmy, jak i do podziękowania partnerom biznesowym za lata owocnej współpracy. Podczas targów, firma ZARYS miała przyjemność dzielić się swoimi doświadczeniami z przedstawicielami branży medycznej, a także nawiązywać nowe relacje biznesowe.

 

Dziesięciokrotna obecność ZARYSu na Międzynarodowych Targach MEDICA potwierdza nie tylko jego silną pozycję w branży medycznej, ale również zdolność do ciągłego dostosowywania się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku.


Galeria zdjęć