Aktualności

ZARYS wyłącznym dystrybutorem opatrunków specjalistycznych COLOPLAST na polskim rynku

Informujemy, że firma ZARYS International Group od listopada 2022 została wyłącznym dystrybutorem opatrunków specjalistycznych COLOPLAST na polskim rynku.

 

Marka COLOPLAST opracowuje i zapewnia produkty oraz usługi, ułatwiające życie osobom z dolegliwościami z zakresu intymnej opieki zdrowotnej. Bliska współpraca z użytkownikami pozwala na dopasowanie wyrobów do indywidualnych potrzeb pacjentów. COLOPLAST specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań związanych z gojeniem się ran i pielęgnacją skóry.

Użytkownicy naszych produktów znajdują się często w szczególnym stanie medycznym. Jest on nierzadko związany z bolesnymi przeżyciami i brakiem możliwości publicznej wymiany informacji. Nasze produkty i sposób w jaki działamy, ułatwiają życie użytkownikom i ich opiekunom.

COLOPLAST posiadając ponad 30-letnie doświadczenie w leczeniu ran przewlekłych oferuje szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów. Opracowywane opatrunki pomagają leczyć różne typy ran: od niezakażonych, poprzez zakażone, do ran z małym, średnim i dużym wysiękiem.