Aktualności

Nowa marka w ofercie ZARYS - Gripzzly

baner

Z przyjemnością informujemy, że firma ZARYS International Group wprowadziła na rynek Gripzzly — nową markę nitrylowych rękawic ochronnych.

 

To odpowiedź na rosnące potrzeby klientów szukających wytrzymałych i skutecznych narzędzi ochronnych, wykorzystywanych w pracy oraz w codziennych zadaniach.

 

Gripzzly to marka, która kładzie nacisk na jakość i niezawodność. Rękawice zostały wykonane z wysokiej jakości nitrylu i charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością oraz grubością.

 

Ma to przełożenie na ich trwałość i zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Grubość zastosowanego materiału jest ważnym czynnikiem wspierającym ochronę dłoni. 

 

Nowe rękawice nitrylowe Gripzzly charakteryzuje diamentowa struktura. Wypustki w kształcie rombów to rozwiązanie, które pozwala na precyzyjny i pewny chwyt. Zmniejsza także potliwość dłoni poprzez doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz rękawicy. To wszystko przekłada się na komfort podczas długotrwałych zadań.

 

Rękawice Gripzzly nie są podatne na rozdarcia i przetarcia, dzięki czemu idealnie sprawdzą się podczas pracy w trudnych i wymagających warunkach. Są odporne na działania różnego rodzaju olejów, smarów i innych substancji chemicznych. Dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo użytkowników. Gripzzly stanowią doskonałe zabezpieczenie dla dłoni pracowników narażonych na kontakt z ostro zakończonymi narzędziami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami. Dodatkowo są odporne na grzyby, bakterie oraz wirusy. Nie zawierają lateksu oraz tiuramów. Rękawice nitrylowe Gripzzly polecane są osobom pracującym w wielu branżach, takich jak: przemysł chemiczny, farmaceutyczny czy motoryzacyjny, narażonych na kontakt z substancjami chemicznymi. Znajdą swoje zastosowanie również w gastronomi, ponieważ posiadają atesty dopuszczające je do bezpiecznego kontaktu z żywnością.

 

Marka Gripzzly wyróżnia się również ciekawym i charakterystycznym logo, na którym widnieje wizerunek niedźwiedzia grizzly — symbolu siły i wytrzymałości. To właśnie te cechy chcemy przekazać naszym klientom, aby każdy mógł poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

 

Wprowadzenie marki Gripzzly na rynek to kolejny krok w kierunku zapewnienia klientom najlepszych i najwygodniejszych narzędzi ochronnych. Jesteśmy przekonani, że nasze rękawice nitrylowe zyskają uznanie wśród szerokiej grupy użytkowników, którzy docenią ich jakość i niezawodność.