Dla mediów

27.01.2017 r. Ruszają największe targi medyczne na Bliskim Wschodzie, Arab Health

W dniach 30 stycznia - 2 lutego 2017 w Dubaju odbędą się targi Arab Health, największa na Bliskim Wschodzie impreza targowa branży medycznej i jedna z większych w ujęciu globalnym. W tym roku spodziewanych jest 4400 firm z całego świata, z ponad 70 krajów. Dodatkowo, na gości czekać będzie 38 pawilonów, dedykowanych poszczególnych krajom, w tym również Polsce.

W tym roku już po raz czwarty jako wystawca pojawi się polski lider w zakresie jednorazowego sprzętu medycznego - ZARYS International Group. Będzie reprezentować nasz kraj na stoisku nr Z5.E19.

 

Obecność ZARYS na Arab Health 2017 to konsekwentna realizacja strategii rozwoju firmy stawiającej na ekspansję na rynki międzynarodowe oraz promocję własnej marki ZARYS.

 

„Sukcesywnie rozszerzamy nasze portfolio produktowe na Bliskim Wschodzie. Celem strategicznym firmy jest dostarczenie tamtejszym placówkom medycznym szerokiej gamy jednorazowego sprzętu medycznego sygnowanego własną marką. Wiążemy duże nadzieje z rozwojem eksportu i dalszą ekspansją w krajach arabskich. Widzimy duży potencjał sprzedażowy i zainteresowanie polskimi produktami, w związku z czym nadal będziemy aktywnie poszukiwać partnerów biznesowych
i możliwości dystrybucji jednorazowego sprzętu medycznego z logo ZARYS.”
- mówi Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group. 

 

W Dubaju ZARYS przedstawi kompleksowo swoją ofertę, w tym kilka nowości. Pojawią się innowacyjne produkty do terapii infuzyjnej – porty bezigłowe i koreczki do kaniul oraz nowoczesna linia produktów skierowanych na blok operacyjny ALPHAtex. Odpowiednio dobrane właściwości materiałów użytych w obłożeniach pola operacyjnego pozwalają zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania zarówno personelowi medycznemu,
jak i pacjentom.

 

„Z pełną odpowiedzialną mogę stwierdzić, że ZARYS potrafi niemal w pełni kompleksowo zaopatrzyć każdy szpital w sprzęt jednorazowy - co czyni go wyróżniającym się podmiotem na tle innych firm medycznych. Co równie ważne, ZARYS posiada bardzo bogatą ofertę pod własną marką, którą nieustannie rozwija, aby sprostać wymaganiom klientów.” – dodaje Paweł Ossowski.

 

Produkty, które ZARYS będzie szczególnie promować na targach, to m.in. sprzęt jednorazowy, odzież medyczna, obłożenia operacyjne, rękawice medyczne, prześcieradła jednorazowego użytku oraz materiały opatrunkowe.

 

Więcej informacji na temat targów:

http://www.arabhealthonline.com