Dla mediów

24.10.2017 r. - ZARYS po raz kolejny partnerem projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia” Fundacji im. Lesława A. Pagi

11.07.2017 r. - ZARYS partnerem projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia” Fundacji im. Lesława A. Pagi

16.05.2017 r. - Iran Health 2017

ZARYS International Group jedną z trzech polskich firm reprezentujących nasz kraj w Teheranie na kluczowych targach medycznych Bliskiego Wschodu

28.02.2017 r. Rusza Lokomotywa Zdrowia – medyczny internetowy sklep partnerski ZARYS International Group

LokomotywaZdrowia.pl to nowy sklep internetowy posiadający w swojej ofercie szeroki asortyment sprzętu medycznego. Oferta skierowana jest nie tylko do placówek ochrony zdrowia, takich jak gabinety lekarskie czy przychodnie, ale również domowych apteczek Polaków. Klienci znajdą tam specjalnie wyselekcjonowane produkty wielu producentów, dobrane ze względu na jakość, atrakcyjną cenę oraz potrzeby pacjentów.

14.02.2017 r. Firma ZARYS partnerem medycznym Górnika Zabrze!

Górnik Zabrze S.S.A. oraz firma ZARYS International Group podpisały umowę, na mocy której wiodący producent i dostawca specjalistycznego sprzętu medycznego został partnerem medycznym 14-krotnego Mistrza Polski. W ramach współpracy nowy partner zapewni Górnikowi między innymi zaopatrzenie w najwyższej jakości medykamenty.

2.02.2017 r. ZARYS po raz kolejny w gronie Gazel Biznesu!

Firma ZARYS International Group już po raz kolejny znalazła się wśród elitarnego grona laureatów ogólnopolskiego rankingu Gazele Biznesu edycji 2016 – najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw. Zestawienie jest organizowane już po raz 17. przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu.

27.01.2017 r. Ruszają największe targi medyczne na Bliskim Wschodzie, Arab Health

W dniach 30 stycznia - 2 lutego 2017 w Dubaju odbędą się targi Arab Health, największa na Bliskim Wschodzie impreza targowa branży medycznej i jedna z większych w ujęciu globalnym. W tym roku spodziewanych jest 4400 firm z całego świata, z ponad 70 krajów. Dodatkowo, na gości czekać będzie 38 pawilonów, dedykowanych poszczególnych krajom, w tym również Polsce.

20.12.2016 r. Śląskie Hospicjum dla Dzieci z nietypowym wsparciem

W tym roku ZARYS International Group z Zabrza wspiera Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci. Firma razem z pracownikami wydała okolicznościowy kalendarz, który będzie dystrybuowany bezpłatnie do tych wszystkich, którzy zasilą konto bankowe Fundacji.

19.11.2016 r. Światowy Dzień Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP)

Cichy i nieuświadamiany zabójca - Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc

19 listopada obchodzimy Światowy Dzień Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP), będącej połączeniem przewlekłego zapalenia oskrzeli i rozedmy. Celem organizowanej od 2002 roku akcji jest uświadomienie ogromnego zagrożenia, jakie stanowi POChP oraz propagowanie wiedzy o profilaktyce, metodach zapobiegania i leczenia choroby. 

14.11.2016 r. ZARYS z bogatą ofertą produktową na największych targach medycznych świata

Tradycyjnie już ZARYS International Group, polski wiodący producent i dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego, będzie reprezentował Polskę na największych na świecie międzynarodowych targach sprzętu medycznego MEDICA w Niemczech. Tym razem ZARYS zaprezentuje szerokie spektrum produktów m. in. z kategorii odzieży medycznej i obłożenia pola operacyjnego.