Aktualności

ZARYS na targach MEDICA 2022

Zobacz galerię

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku ponownie będziemy obecni na targach MEDICA w Düsseldorfie. Tegoroczne targi trwają od 14 do 17 listopada.

MEDICA to największe na świecie wydarzenie dla sektora medycznego. Od ponad 40 lat jest mocno osadzony w kalendarzu każdego eksperta. Istnieje wiele powodów, dla których MEDICA stała się tak wyjątkowa. Po pierwsze, są to największe targi medyczne na świecie – w halach przyciągają kilka tysięcy wystawców z ponad 50 krajów. Co więcej, każdego roku wybitne osobistości z dziedziny biznesu, badań i polityki uświetniają to wydarzenie swoją obecnością — naturalnie wraz z dziesiątkami tysięcy krajowych i międzynarodowych ekspertów z branży. Obszerna wystawa i ambitny program – które razem prezentują całe spektrum innowacji w opiece ambulatoryjnej i klinicznej – czekają na Ciebie w Düsseldorfie.

Wystawcy mają okazję zaprezentować na targach kompleksowe portfolio swoich produktów, urządzeń i instrumentów medycznych, obejmujące wszystkie etapy rozwoju, produkcji i dystrybucji. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertą ZARYS International Group.

 

Znajdziecie nas w hali numer 5, stoisko K22. Do zobaczenia!

 


Galeria zdjęć