Aktualności

318 tys. zł na środki medyczne dla ukraińskich szpitali

Marcin Meller postanowił udzielić wsparcia wybranej przez siebie fundacji i pomóc jej w zbieraniu środków na zakup sprzętu medycznego dla ukraińskich szpitali. Dziennikarz czynnie zaangażował się w działania Fundacji ZARYS.

Drugi transport produktów medycznych do Ukrainy wyruszył do Lwowa

Fundacja ZARYS wysyła kolejny transport produktów medycznych do Ukrainy. Dzięki ogromnemu wsparciu darczyńców w niespełna tydzień udało się zebrać 220 tys. zł.

Produkty medyczne dla Ukrainy

Trzy tiry produktów medycznych wyruszą do ukraińskich szpitali dzięki współpracy z ZARYS International Group z Fundacją Lekarze Lekarzom. 

Pomoc dla Ukrainy

Fundacja ZARYS sfinansowała dostawę środków medycznych dla Ukrainy. Pełen towaru TIR zawiera 27 palet ze sprzętem o wartości bliskiej 200 tys. zł. To pierwsza akcja zorganizowana przez Fundację ZARYS.

 

ZARYS na targach Arab Health

Od 24 do 27 stycznia 2022 jesteśmy na targach Arab Health. Hala 2, stoisko C01 – zapraszamy!

Życzenia od ZARYS

z okazji Świąt Bożego Narodzenia...

ZARYS na targach MEDICA

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w tym roku ponownie pojawimy się na targach Medica w Düsseldorfie. Tegoroczne targi trwają od 15 do 18 listopada. MEDICA jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla światowego rynku medycznego. 

Mamy nowe logo

Zmieniamy swój wizerunek – rozpoczęliśmy rebranding. To dla nas ważny moment. Otwieramy kolejny rozdział w historii firmy ZARYS International Group.

 

ZARYS i SiDLY nawiązują współpracę

ZARYS International Group nawiązuje strategiczną współpracę z SiDLY, która jest wiodącym polskim producentem rozwiązań telemedycznych. Impulsem do zacieśnienia współpracy są zmiany właścicielskie w strukturach SiDLY. 15 lipca 2021 roku głównym udziałowcem spółki został Paweł Ossowski, Prezes Zarządu ZARYS International Group.

Sprzęt o wartości bliskiej pół miliona złotych trafił do polskich szpitali

ZARYS przekazał do polskich szpitali 50 000 masek medycznych FFP2 i 50 000 fartuchów pełnobarierowych, jako bezpłatne wsparcie na rzecz walki z COVID-19. Darowizna o wartości bliskiej pół miliona złotych została rozdysponowana do 49 placówek szpitalnych. 

1 2 3 4 następna»