Aktualności

Pomoc dla Ukrainy

Fundacja ZARYS sfinansowała dostawę środków medycznych dla Ukrainy. Pełen towaru TIR zawiera 27 palet ze sprzętem o wartości bliskiej 200 tys. zł. To pierwsza akcja zorganizowana przez Fundację ZARYS.

 

ZARYS na targach Arab Health

Od 24 do 27 stycznia 2022 jesteśmy na targach Arab Health. Hala 2, stoisko C01 – zapraszamy!

Życzenia od ZARYS

z okazji Świąt Bożego Narodzenia...

ZARYS na targach MEDICA

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w tym roku ponownie pojawimy się na targach Medica w Düsseldorfie. Tegoroczne targi trwają od 15 do 18 listopada. MEDICA jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla światowego rynku medycznego. 

Mamy nowe logo

Zmieniamy swój wizerunek – rozpoczęliśmy rebranding. To dla nas ważny moment. Otwieramy kolejny rozdział w historii firmy ZARYS International Group.

 

ZARYS i SiDLY nawiązują współpracę

ZARYS International Group nawiązuje strategiczną współpracę z SiDLY, która jest wiodącym polskim producentem rozwiązań telemedycznych. Impulsem do zacieśnienia współpracy są zmiany właścicielskie w strukturach SiDLY. 15 lipca 2021 roku głównym udziałowcem spółki został Paweł Ossowski, Prezes Zarządu ZARYS International Group.

Sprzęt o wartości bliskiej pół miliona złotych trafił do polskich szpitali

ZARYS przekazał do polskich szpitali 50 000 masek medycznych FFP2 i 50 000 fartuchów pełnobarierowych, jako bezpłatne wsparcie na rzecz walki z COVID-19. Darowizna o wartości bliskiej pół miliona złotych została rozdysponowana do 49 placówek szpitalnych. 

vitahealth - nowatorska linia produktów pierwszej pomocy skierowana do klientów indywidualnych

Tej wiosny w portfolio produktowym ZARYS International Group pojawiła się nowa propozycja. Linia produktowa vitahealth skierowana do indywidualnych użytkowników.

ZARYS przekazał 100 wózków inwalidzkich dla Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych

Przekazaliśmy nieodpłatnie 100 wózków inwalidzkich na rzecz Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Wózki polskiej marki Timago będą mogły być wykorzystywane w szpitalach tymczasowych, a także przeznaczone na zabezpieczenie rezerwy strategicznej.

Największy transport jednorazowego sprzętu medycznego do walki Covid-19

ZARYS zainicjował pierwszy w 2021 roku specjalny transport kolejowy z Chin do Europy z produktami wspomagającymi walkę z pandemią koronawirusa. To zarazem największe w historii polskiej służby zdrowia przedsięwzięcie tego typu. Sprzęt trafi do dyspozycji polskich szpitali oraz Agencji Rezerw Materiałowych.

1 2 3 następna»