Aktualności

Wizyta Premiera Mateusza Morawieckiego w ZARYS International Group

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził 1 lutego, ZARYS International Group. Zabrzańska spółka jest czołowym dostawcą sprzętu medycznego dla polskiej służby zdrowia.

ZARYS zapewni jednorazowy sprzęt medyczny do szczepień na Covid-19

ZARYS zapewni sprzęt jednorazowy konieczny do wykonania szczepień przeciwko SARS-Cov-19. Strzykawki i igły za sprawą współpracy z Agencją Rezerw Materiałowych trafią do hurtowni farmaceutycznych, a stamtąd do autoryzowanych punktów szczepień.

ZARYS zwiększy bezpieczeństwo polskich lekarzy i pielęgniarek

Za sprawą ZARYS International Group na katowickim lotnisku wylądował Antonov An-124 Rusłan wypełniony produktami medycznymi. Kolejne dwa loty czarterowe z Chin zaplanowane są na grudzień.

ZARYS Oficjalnym Partnerem Medycznym 1 ligi

ZARYS International Group został Oficjalnym partnerem medycznym Fortuna 1 Ligi. Na mocy podpisanej umowy wszystkie pierwszoligowe zespoły będą otrzymywać sprzęt medyczny z katalogu firm Zarys oraz yellowSPORT. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021.

NAGRODA SUPER WIKTORIA ,,Za serce w dobie pandemii”

Zarys International Group został laureatem nagrody specjalnej SUPER WIKTORIA ,,Za serce w dobie pandemii”. W XXI edycji konkursu pod patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Uroczysta Gala odbyła się 17 października 2020 roku w Warszawie.

Sprzęt medyczny Zarysu na Stadionie Narodowym

ZARYS International Group dostarczył produkty medyczne i środki ochrony indywidualnej, do powstającego na Stadionie Narodowym szpitala polowego dla chorych na COVID-19. Dostawa jest realizowana we współpracy z Agencją Rezerw Materiałowych.

Trzymamy rękę na pulsie

Eksperci firmy ZARYS śledząc sytuację na światowym rynku zdrowia od początku trzymają rękę na pulsie. 

Przygotowania na drugą falę Covidu dla polskiej służby zdrowia

Dwie potężne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego przybędą z Chin za sprawą ZARYS International Group, spółki z Zabrza.

1 2 3